Aklınıza Takılanlar

Düğün, nişan, söz, kına, doğa/dış çekim, konsept çekimleri, doğum hikayesi, stüdyo çekimleri, düğün hikayesi, save the date çekimleri yapan profesyonel bir ekibiz.

2002 yılından bu yana prensiplerimizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Çekimlerimizi haftanın her günü ve saati, dilediğiniz mekan ve konseptte gerçekleştirerek çekimlerin sonunda sizin için yoğun bir mesai harcıyoruz.

Sizleri nezih bir ortamda stüdyomuzda ağırlıyoruz, siz ikramlarımızın tadına bakarken birlikte hangi tür çekim yapılacağına, gün, saat ve mekan seçimlerini yapıyoruz. Çekimler gerçekleşmeden önce çekimi yapacak ekip ile tanışmanız profesyonel bir ekip için çok önemli, çekim günü tanıştığınız bir ekip ile çekim yaptırmanın gerginliğini üzerinizden atmış ve daha rahat, daha eğlenceli/romantik çekimler yaptırmış oluyorsunuz. Detayların tamamına karar verdikten sonra çekim günü buluşmak üzere sözleşiyoruz.

Birlikte kararlaştırdığımız gün, saat ve mekanda buluşarak çekime başlıyoruz. Çekimlere fotoğrafçı, asistan ve eğer klip/hikaye çekimi yapılacak ise video ekibimiz ile birlikte geliyoruz.

Belirlemiş olduğunuz konsepte bağlı olarak değişkenlik gösteriyor, eğer düğün öncesi veya sonrası bir çekim istediyseniz tüm gün paketine dahil olmuş oluyorsunuz ve ulaşım hariç ortalama 3-4 saatlik bir süre ayırıyoruz. Düğün günü ile aynı gün yapılacak çekimlerde ise ulaşım hariç ortalama 2 saatlik bir çekim gerçekleştiriyoruz. Tüm gün paketlerde ortalama 500-600 kare çekim yapılıyor, ortalama 2 saatlik bir çekimde ise 400-500 kare çekim yapıyoruz.

Sizlerle buluşacağımız ve çekim yapacağımız mekana; biz kendi araçlarımız, sizlerde kendi araçlarınız ile ulaşım sağlıyorsunuz.

Eğlenceli ve mutlu bir çekimin ardından sizlerle tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz. Uygun olduğunuz bir günde stüdyomuza gelerek çekmiş olduğumuz fotoğraflarınızın arasından albümünüz için beğeneceğiniz fotoğraflara karar veriyorsunuz ve tasarım işlemlerine başlıyoruz. Tasarım işlemlerini bitirip son aşamaya geldiğimizde sizleri tekrar stüdyomuza davet ediyoruz, sayfa tasarımlarınızın son hallerini sizlere gösterip onayınızı aldıktan sonra artık son aşama olan baskı aşamasına geçiyoruz. Albümleriniz geldikten sonra sizlere teslimatını gerçekleştirerek işlemlerimizi tamamlıyoruz.